Ana Sayfa > Bedava Sohbet, Chat Odaları, Genel, Şehir Sohbet, Sohbet > Çankırı Sohbet

Çankırı Sohbet

Çankırı Sohbet www.laklak.org ailesi şimdi sizler için Çankırı Sohbet odalarını açmış bulunmaktayız.. kısaca Çankırı’dan bahsedelim.
yüzölçümü: 8.454 km²

nüfus: 279.129 (1990)

il trafik no: 18

yılın yarısında karlarla kaplı yüce dağları, topraklarının üçte birini kaplayan ormanları, kamp, karavan, yaya ve atlı yürüyüş, bisiklet, fotoğrafçılık ve avcılık gibi pek çok turizm çeşidine elverişli yaylaları, zengin termal kaynakları ve içmeleri, yüzyıllardır yaşatılan kültürel değerleri, sevecen insanları ve geleneksel konukseverliği ile doğayla baş başa kalmak ve şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için idealdir.

ilçeler:

çankırı ilinin ilçeleri; atkaracalar, bayramören, çerkeş, eldivan, eskipazar, ilgaz, kızılırmak, korgun, kurşunlu, orta, ovacık, şabanözü ve yapraklı’dır.
Çankırı Sohbet için tek yapmanız gereken şey www.sohbetelit.net ve www.laklak.org adresine gelerek, Çankırı Sohbet odasına giriş yapmaktır.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Sohbet başlıklı makalemizde Bedava Sohbet, Çanakkale ve Çanakkale Chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Laklak.ORG – Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi Çankırı Sohbet - Laklak.ORG - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi Çankırı Sohbet